metta-psikoloji

PSİKOLOG MERKEZİ NEDİR?

0
8

Psikolog merkezi, Türkiye’nin ilk dijital psikolog ağı desek abartmış olmayız çünkü alanında uzman tüm psikologlar ile danışanları bir araya getiren psikolog merkezi, psikoloji hizmetlerinin bir lüks değil tamamen ihtiyaç olduğu inancı ile hizmet vermeye devam ediyor.

Tamamen konumunuzdan bağımsız olarak tüm psikologlar ile danışanlar arasında köprü vazifesi gören psikolog merkezi, kullanıcı dostu ve kolay arayüzü sayesinde her yaştan bireylere doğru hizmet – sağlıklı iletişim ayrıcalığını sunuyor.

Diğer tüm sanal uygulamaların aksine psikolog merkezi, ruh sağlığı biliminin kabul görmüş ilkeleri ile donatılan, KVKK ve şeffaflık ilkesinden ödün vermeyerek yasal mevzuatlara birebir uygunluk sağlayan ve dahası; dijital dünyanın getirdiği son teknoloji ile tasarlanan altyapısı sayesinde sürdürülebilirliği ve etkin, yalın iletişimi hedeflemektedir.

 

PSİKOLOG MERKEZİNDE EMDR FİYATLARI

 

EMDR Terapisi alacak kişilerin çoğu bu süreci dijital ortamda yürütmek isteyebiliyor.

Alanında uzman terapistler ile doğru tanı – etkin terapi yöntemi sayesinde bireyler, var olan problemlerin üstesinden çok daha rahat gelebiliyor.

Travma arkası tedavi yöntemi olan EMDR terapisi almak isteyen bireylerin, ilk etapta fiyat hukukunu araştırdıkları bilinirken, fiyat – performans bazında doğru terapi arayışında oldukları da biliniyor.

Çoğu klinikte alanında uzman terapistler eşliğinde uygulanan EMDR Terapisi için Psikolog Merkezinde EMDR Fiyatları merak konusu diyebiliriz.

Gelin birlikte Psikolog Merkezinde EMDR Fiyatları nedir? Yakından inceleyelim.

 

Öncelikle bilinmesi gereken ana unsur, EMDR terapi fiyatları için net bir rakam söylenemeyeceğidir çünkü ücretlendirme süreci terapistin uzmanlık alanı, danışana konulan tanı – tedavi süreci, kliniğin lokasyonu ve seans süresi ile ilişkilendirilir.

Psikolog Merkezinde EMDR Fiyatları ise, tamamen sanal lokasyonda gerçekleşen görüşmeler neticesinde yürütülen evreler olduğundan 2024 – 2025 dönemi için sabit olmamakla beraber 850 TL ile 2.100 TL arasında değişkenlik göstermektedir.